Tamron AF 18-200 mm f/3.5-6.3 XR Di II LD Aspherical (IF) - test obiektywu
2. Zdjęcia i parametry
| Producent | Tamron |
|---|---|
| Model | AF 18-200 mm f/3.5-6.3 XR Di II LD Aspherical (IF) |
| Typ obiektywu | Uniwersalny zoom |
| Ogniskowa | 18 - 200 mm |
| Światłosiła | f/3.5 - 6.3 |
| Pole widzenia | 75.33 - 7.59 o |
| Ostrość od | 0.45 m |
| Maksymalne powiększenie | 1:3.7 |
| Maksymalna wartość przysłony | 22 |
| Liczba listków na przysłonie | 7 |
| Mechanizm autofokusa | AF |
| Konstrukcja | 15 elementów / 13 grup |
| Rozmiar filtra | 62 mm |
| Tryb Makro | Nie |
| Stabilizacja | Nie |
| Dostępne mocowania | Nikon F Sony A / Minolta Pentax K Canon EF-S |
| Wymiary | 83.7 x 73.8 mm |
| Waga | 398 g |
| Dodatkowe informacje |













Optyczne.pl jest serwisem utrzymującym się dzięki wyświetlaniu reklam. Przychody z reklam pozwalają nam na pokrycie kosztów związanych z utrzymaniem serwerów, opłaceniem osób pracujących w redakcji, a także na zakup sprzętu komputerowego i wyposażenie studio, w którym prowadzimy testy.